nevresim modasının yeni rengi
First Choice 3d Pamuk Saten Nevresim

 

gloryEski nevresim takımınızı dolaba kaldırmanın vakti geldi. First Choice 3d Pamuk Saten Nevresim takımları sizi adeta sizi alıp başka bir şehire götürüyor. Göz alıcı şehir manzaraları ile şık ve zarif yatak odanız ile evinizin havası değişecek. First Choice 3d resimler ile sizleri hangi şehirlere götürüyor ? Roma, Venedik, Eifel, River of life, resimleri ile yatak odanız daha hoş gözükecek.

Üstelik pamuk saten olmasından dolayı ütüye gerek duymuyor, terletmiyor ve antibakteriyel dir.  Pamuk saten in yumuşacık dokusu en güzel uykular sizin olacak. Gümüş, mor, galibarda,  altuni, teal renkleri ve tonlarının hakim olduğu 3d resimli nevresim takımları bayanların yeni sezonda gözdesi olmaya devam ediyor.

roma nevresim

Odanızın dekoruna göre resimli nevresim takımlarını siz kolaylıkla seçip alışverişinizi tamamlamak çok kolay.Elit nevresim de 3d resimli nevresim takımlarından dilediğinizi seçip tek tık ile üye olmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Elit nevresim ailesi olarak sizler için özenle seçtiğimiz nevresim takımlarını sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız.

About

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>